پیام فرستادن
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Maggie

شماره تلفن : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call

جعبه Lid Rigid سفارشی را جدا کنید

March 17, 2020

آخرین اخبار شرکت جعبه Lid Rigid سفارشی را جدا کنید

جعبه های سفت و سخت یک محصول با کیفیت بالا در بسته بندی در نظر گرفته می شوند. با داشتن یک پوشش و پوشش جلوی نئوپان غیر قابل جمع شدن ، آنها یکی از قویترین و در عین حال ظریف ترین سبک های بسته بندی موجود امروزه هستند. جعبه های سفت و سخت مانند جعبه های آرایشی عالی ، جعبه های مجموعه بازی ، جعبه جواهرات ، جعبه های پوشاک ، جعبه های آب نبات ، جعبه های شمع ، جعبه های مجموعه هدایا و انتهای بیشتر عالی هستند. جعبه های سفت و سخت در سبک های مختلفی وجود دارد که می تواند به راحتی اهداف مختلفی را برآورده کند. دو جعبه سفت و سخت با درب آسانسور سبک های محبوب هستند ، آنها باز و بسته می شوند و به راحتی به هر شکلی متناسب با اهداف و محصولات شما می آیند. هر رنگی - اثر هنری رنگ پنتون نقطه ای ، رنگ جامد پنتون 100٪ پوشش جوهر یا رنگ کامل cmyk است - می توانید برای مارک و بازاریابی خود روی جعبه های سفت و سخت چاپ کنید.

جعبه های سفت و سخت دو قطعه (جعبه های تنظیم شده) از بسته بندی Yison از تخته تراشه های قوی ساخته شده است و از دو قطعه جداگانه تشکیل شده است که بر روی یکدیگر قرار دارند. آنچه آن را از سبک های دیگر متمایز می کند ، نحوه ساخت آن است. هر جعبه را می توان برای قرار دادن یک مورد دیگر تنظیم کرد ، که این یکی از دلایل محبوبیت آن در بین مشتریان است.

شما اغلب شکلات های گران قیمت ، آب نبات های مارک های برتر بسته بندی شده در جعبه های زیبا را دیده اید. بینندگان آنقدر خوشحال هستند که جعبه ها را حتی با دانستن طعم مواد غذایی انتخاب نمی کنند. بسیاری از محصولات دیگر به عنوان وسایل جواهرات ، ساعت مچی و عطرها نیز در این جعبه ها محصور شده اند. جعبه های سفت و سخت درب را از بین برندهای مورد درخواست بسیار مورد توجه قرار می دهد زیرا باز و بسته شدن آنها بسیار آسان است.

برای جعبه های کاغذی سفت و سخت ، درج فوم EVA یک نوع ایده آل از مواد کوسن است که بهترین محافظت را در مورد کالاهای با ارزش اما ظریف موجود در داخل دارد. در یک سو ، درج فوم EVA از خاصیت بالشتک مناسب برخوردار است. از طرف دیگر ، با دقت بسیار زیاد می توان فوم EVA را جدا کرد تا بتوانید وسایل را به خوبی داخل آن نگه دارید.

Yison Packaging جعبه سفت و محکم Lift-off Custom Lift-off را که یکی از برجسته ترین محصولات جعبه کاغذ سفارشی ما است ، تولید و عرضه می کند. جعبه درب آسانسور جعبه ای است که دارای درب و سینی است. عموماً به درب بالا و سینی پایین یا جعبه تنظیم سفت و محکم درب قابل جدا شدن اشاره دارد. با ساختار ساده ، سبک های بالا و پایین از محبوبیت زیادی در بین جعبه های بسته بندی برخوردار است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما