پیام فرستادن
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Maggie

شماره تلفن : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call

کیسه کاغذی Kraft سفارشی

August 20, 2020

آخرین اخبار شرکت کیسه کاغذی Kraft سفارشی

معمولاً مردم هنگام در نظر گرفتن راه حلهای مناسب اقتصادی برای استفاده از وسایل نقلیه ، کیسه های کاغذی کرافت را انتخاب می کنند.این کیف های دستی باکیفیت می توانند مواد سنگین را به همراه داشته و از عملکرد بادوام اطمینان حاصل کنند. کیف های کرافت در اندازه ها ، وزن ها و اشکال متنوعی وجود دارند که متناسب با بسیاری از نیازهای حمل و یا نگهداری آنها می باشد.امروزه با ظاهر ظریف و ویژگی های پیشرفته آن ، مورد استقبال گسترده مصرف کنندگان قرار گرفته است.

آخرین اخبار شرکت کیسه کاغذی Kraft سفارشی  0

کیسه های کاغذی کرافت فروشی عمده فروشی از کاغذ کرافت آسان و حمل راحت.این یک راه حل با دوام و راحت برای بسته بندی مواد سنگین فراهم می کند.پایداری و استحکام آن مواد را برای مدت طولانی تر ایمن نگه می دارد.

کیسه کاغذی سازگار با محیط زیست با انتخاب رنگ ها


کیسه های کاغذی با دوام کرافت معمولاً توسط افرادی که به محیط زیست مراقبت می کنند انتخاب می شوند.این مدل ها از مواد مصرفی و قابل بازیافت ساخته شده اند.

آخرین اخبار شرکت کیسه کاغذی Kraft سفارشی  1

همچنین می توانید آنها را در رنگ های مختلفی از جمله قهوه ای و سفید پیدا کنید.مدل های چاپی نیز توسط برخی تولید کنندگان تولید می شود.امروزه معمولاً از کیسه های کاغذی کرافت قهوه ای برای تهیه تصاویر با کیفیت بالا استفاده می شود.برخی از شرکت ها اکنون از این کیسه های کاغذی به عنوان ابزاری برای تبلیغ مشاغل خود استفاده می کنند.اینها با اطلاعیه خدمات محصول یا محصول چاپ می شوند.

آخرین اخبار شرکت کیسه کاغذی Kraft سفارشی  2

اینها یکی از رایج ترین کیف های موجود است.بیشتر فروشگاه ها و فروشگاه های مواد غذایی از این کیف ها استفاده می کنند.آنها از کاغذ قهوه ای Kraft قهوه ای ساخته شده و غالباً با یک تکه کف تهیه می شوند که با یک کاغذ دیگر تقویت شده است.کیسه های کاغذی کرافت بسیار بادوام هستند.با این حال ، قبل از فرسودگی کیف ها می توانید چند بار از آنها استفاده مجدد کنید.به علاوه ، کیسه های کاغذی Kraft را می توان به راحتی بازیافت کرد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما