پیام فرستادن
Guangzhou Yison Printing Co., Ltd.
تماس با ما

تماس با شخص : Maggie

شماره تلفن : +86-18078813290

WhatsApp : +8618078813290

Free call

جعبه های پستی رنگی راه راه

March 17, 2020

آخرین اخبار شرکت جعبه های پستی رنگی راه راه

هر بار که محصولی را ارسال می کنید ، صندوق پستی اولین چیزی است که مشتری شما می بیند. برای یک صندوق پستی ساده حل و فصل نکنید! مقوا یک تخته سنگ خالی است. یک جعبه نامه پستی رنگی سفارشی ایجاد کنید که با استفاده از گرافیک ، رنگ ها و پیام رسانی شما جلوه ای ماندگار ایجاد کند.

سفارشات تجارت الکترونیکی مشتری ، جعبه اشتراک و کیت تبلیغاتی را در جعبه های پستی رنگی با کیفیت بالا تحویل بگیرید. ساخته شده از مقوا راه راه راه با دوام ، هر سفارش به عنوان حمل شده به مشتری شما محافظت می شود.

آیا می خواهید اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما را به خاطر می آورند؟ پرونده نامه پستی آن فرصت را به شما ارائه می دهد. هرچه طرح ، رنگ و مارک شما روی جعبه ها باقی بماند ، مشتریان شما را به خاطر می آورند. ابزار بازاریابی موثر.برای اطمینان از اینکه با رقبا اشتباه گرفته نشده اید ، یک پرونده پستی مفید است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرم ، طراحی منحصر به فرد و رنگ خود را بچسبانید. از این رو هیچ خطری برای خطا در رقبا وجود ندارد. یک تصویر حرفه ای را بسازید همانطور که اغلب می گوییم. همین مورد در مورد بسته بندی محصول نیز صدق می کند. با یک مورد خوب دلخواه ، مشتریان نام تجاری شما را جدی می گیرند.

جعبه های پستی رنگی راه راه ما به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین محصولات ما است. جعبه های پستی رنگی موج دار ما قوی ، بادوام هستند و با مارک چاپی شما مطمئناً مشتری شما را تحت تأثیر قرار می دهد. خواه کارهای هنری آماده داشته باشید یا بروید یا دوست نداریم با شما کار کنیم. اگر در زمینه طراحی چاپ تجربه ای ندارید نگران نباشید ، طراحان محصول متخصص ما با ساختن کارهای هنری برای شما ، روند کار را راهنمایی می کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که آرم خود را با فرمت باکیفیت به ما ارسال کنید ، بگذارید جادوی خود را بکار گیریم و سپس قبل از خاتمه چاپ ، به کارهای نهایی هنری خود بگویید. به همین سادگی است!

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما